Jadłospis

BIERZEMY UDZIAŁ W PROGRAMIE:

05.10.2015 PONIEDZIAŁEK
Śniadanie płatki kukurydziane ,,Nestle” na mleku, pieczywo mieszane z masłem, schab, ser żółty, papryka , herbata owocowa.
Obiad zupa szczawiowa z ziemniakami i jajkiem, kluski leniwe z masłem, surówka z marchwi i jabłka , woda/kompot owocowy.
Podwieczorek kawa, bułka z pastą z masła, wędliny, jaj i szczypiorku, jabłko.
o6.10.2015 WTOREK
Śniadanie kawa, pieczywo mieszane z pastą z masła, jaj i szczypiorku, kalarepa do chrupania, herbatka miętowa.
Obiad zupa z brokułów i kaszy kukurydzianej, ziemniaki, gulasz wołowy z warzywami, surówka z kapusty pekińskiej, selera naciowego , kukurydzy , groszku z oliwą z oliwek, woda/ kompot owocowy.
Podwieczorek kakao, bułka grahamka z masłem, ser żółty, mozzarella z natką pietruszki, rzodkiewką, winogrona.
07.10.2015 ŚRODA
Śniadanie kasza jaglana na mleku, pieczywo mieszane z masłem , twarożek ze szczypiorkiem, marchewka do chrupania, herbata owocowa.
Obiad barszcz czerwony z ziemniakami, makron pełnoziarnisty z sosem mięsno-warzywnym, posypane serem żółtym, sałata, woda/ kompot owocowy
Podwieczorek kawa, wafle ryżowe, banan.
08.10.2015 CZWARTEK
Śniadanie kawa, pieczywo mieszane z pastą: masła, ciecierzycy, cebuli, czosnku, pomidory, koktajlowe, herbata owocowa.
Obiad zupa jarzynowa z zacierkami, ziemniaki, kotlet z piersi kurczaka w sezamie, kapusta biała zasmażana, ogórek kwaszony, woda, kompot owocowy.
Podwieczorek herbata z cytryną, budyń, nektarynka..
10.10.2015 PIĄTEK
Śniadanie płatki orkiszowe na mleku, pieczywo mieszane z masłem, polędwica drobiowa, szynka wp., ser żółty, serek ,,Almette”,papryka, cykoria, herbatka owocowa..
Obiad płatki orkiszowe na mleku, pieczywo mieszane z masłem, polędwica drobiowa, szynka wp., ser żółty, serek ,,Almette”,papryka, cykoria, herbatka owocowa..
Podwieczorek kawa, grahamka z masłem i pomidorem, gruszka.